3 Boyutlu Android Arayüzü: Yandex Shell

0
1120

Rus arama motoru devi Yandex, her alanda yatırım yaparak büyümeye devam ediyor. Mobil yatırımlarından olan, Android telefon ve tabletler için hazırladığı arayüz Yandex Shell kullanıcılara değişik ve güzel bir arayüz sunuyor.

Launcher olarakta bilinen arayüzlerden sıkıldıysanız Yandex Shell tam size göre. Yandex Shell; 3 boyutlu panelleri ile oldukça şık, hızlı ve kolay kullanımlı bir arayüz sunuyor. 11 mb’lık bir yer kaplayan Yandex Shell, Türkçe olarak kullanılabiliyor.

Yandex.Haberler ve Yandex.Hava Durumu gibi panelller de oldukça kullanışlı. İnternet bağlantısı olduğunda otomatik olarak güncellenen hava durumunda, istediğiniz illerin 4 günlük hava durumunu görebilirsiniz. Haberler de ise; genel, dünya ve spor kategorilerinde Yandex.Haberler’den çekilen güncel haber başlıklarını takip edebilmektesiniz. Bunların yanı sıra dünya saatleri, ay takvimi gibi hoş görünümlü panellerde mevcut.

Yandex arama çubuğu ile de cihazınızdaki ve telefonunuzdaki ilgili tüm sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Rusya, Ukrayna, Belarus, Kazakistan ve Türkiye’de ücretsiz olarak kullanıma sunulan Yandex Shell’i Google Playden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndirmek için tıklayın veya okutun

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here