Agar.io Hızlı Büyüme Taktikleri ve Skin Veren Nickler

0
2026

Sinir bozucu oyunların popülerliğinden daha önce de bahsetmiştik. Son günlerin yeni popüler oyunu Agar.io . Her geçen gün popülaritesi artan oyunda yeterince büyümek için bazı taktikler uygulamak gerekiyor. Bu yazımızda sizlere hangi puan aşamasında ne tür taktikler uygulamak gerektiğinden bahsedeceğiz.

Başlangıç – 300 arası

Bu aşamada yapmanız gereken çevrenizdeki noktaları hızlıca toplamak ve sizi yemeye çalışacak olanlardan uzak durmak. Bu aşamada space tuşu ile bölünmek büyük bir hata olacaktır. Bunun yerine kısa sürede 300 e ulaşmak için noktaları toplamaya önem verin.

300-500 arası

Bu aşamadan sonra artık sadece yerdeki noktaları toplayarak büyüyemezsiniz, aynı zamanda avlanmaya başlamanız gerekmekte. Ancak avlanırken ufak oyuncaların peşinden onlara yetişmenin derdine düşmeyin. Bunun yerine uygun anlarda bölünerek çevrenizdekileri yemeye çalışın. Bunun dışında fazla bölünen oyuncuların parçalarını da hızla yakalamaya çalışın. Özellikle devasa büyüklükteki oyuncuların yakınında bulunmanız size fayda sağlayacaktır. Bu sayede birden birçok parçaya ayrılan bu oyuncuların parçalarından birkaçını yakalayabilirsiniz.

Bunun dışında peşinize takılan oyuncuları yerde sabit duran yeşil dairelere (virüs) yönlendirmeniz de hem onlardan kurtulmanızı hem de virüsle temas eden oyuncuların birçok parçaya ayrılmasını sağlayacaktır. Böylelikle ondan dağılan parçaları toplayıp büyüyebilirsiniz.

500-2000 arası

Bu aşamada zaten yeterince büyümüş olduğunuz için sizi yiyebilecek olan oyuncu sayısı azalmış olacak. Bu da daha ileri seviyelere çıkmayı diğer aşamalara göre kolaylaştıracaktır. Bu aşamada bölünmeyi hem doğrudan oyuncuların üzerine hem de 4-6 parçaya ayrılıp yukardan aşağıya süpürme şeklinde kullanabilirsiniz. Süpürme taktiği hem oyuncuları daha rahat yemenizi hem de yerdeki noktaları topluca süpürmenizi sağlayacaktır.

2000-5000+

Bu seviyeye geldiyseniz artık oyunun en üst noktalarına ulaşmışsınız demektir. Zaten artık sizi yiyebilecek sayısı yok denecek kadar azdır. En çok dikkat etmeniz gereken etrafınızdaki virüsler olacak.

Çok büyük bir kütleye sahip olduğunuz için hareket imkanınız azalmakta ve avlanmanız zorlaşmakta. Bu yüzden daha çok çevrenizdeki size getirmeniz gerekmekte. Bunun için de “w” tuşu ile çevrenize yemler atıp oyuncuları etrafınıza çekebilirsiniz.

Özel Skinler Veren Nickler

Oyunda üzerinde çeşitli çizimler olan oyuncular görmüşsünüzdür. Siz de ” Agar.io da özel görünüm nasıl yapılır? ” sorusunu düşünüyor olmalısınız. Aslında oldukça basit. Hali hazırda kullanılabilir olan skinleri, o skini veren nicki kullanarak alabilirsiniz. Aşağıdaki nickler size özel skinler verecektir.

2ch.hk, 4chan, 8ch, 9gag, ayy lmao, bait, cia, confederate, doge, ea, earth, facepunch, feminism, hitler, isis, kc, mars, matriarchy, moon, nazi, origin, patriarchy, pewdiepie, piccolo, prodota, qing dynasty, quebec, reddit, sanik, satanist, sir, stalin, steam, stussy, tumblr, vinesauce, wojak, yaranaika

Ülke Skinleri; argentina, australia, austria, bangladesh, belarus, belgium, bosnia, botswana, brazil, bulgaria, cambodia, canada, chile, china, croatia, denmark, estonia, european union, finland, france, german empire, germany, greece, indonesia, hong kong, hungary, imperial japan, india, indiana, iran, iraq, ireland, italy, jamaica, japan, latvia, lithuania, luxembourg, maldivas, mexico, netherlands, nigeria, north korea, norway, pakistan, peru, poland, portugal, prussia, romania, russia, scotland, sealand, south korea, spain, sweden, switzerland, taiwan, texas, thailand, tsarist russia, turkey, ukraine, united kingdom, usa, ussr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here