Esjim Spor Aletleri

0
694

Sağlıklı bir yaşam sürmek ve güzel bir vücuda sahip olmak için spor oldukça önemlidir.  Genç – yaşlı, kadın – erkek fark etmeksizin spor herkes için gereklidir. Evde yapılan sporun yanı sıra, spor merkezlerinde çeşitli spor aletleri ile spor yapmak da oldukça önemlidir.

Hem evine herhangi bir spor aleti almak hem de spor salonunda en son çıkan spor aletlerinden bulundurmak isteyenler için ürün temin eden Esjim, 1990 yılından beri spor aletleri konusunda hizmet vermektedir.

Esjim; hayatını spora adamış ve daha önce yıllarca profesyonel sporculuk yapmış kişiler tarafından kurulmuş olup, müşterilerine en faydalı olacak şekilde ürünlerini geliştirmiştir. Müşterilerine spor aletleri ve fitness aletleri konusunda Avrupa’da ki son trend ürünleri sunmaktadır. Esjim; koşu bantları, ağırlıklar, bisikletler ve çeşitli spor aksesuarlarının satışını yapmaktadır.

Ayrıca spor tesislerinde de binlerce üyesine hizmet vermeye devam etmektedir.

Paylaş
Önceki İçerikAkıllı Daktilo
Sonraki İçerikBalkon Keyfiniz Hiç Bitmesin
1995 İzmir doğumlu. Karikatürü ve gezmeyi pek seven internet girişimcisi. Halen İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde öğrenci olup Büyük Altay taraftarıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here