Gamyun ile okey, tavla, 101 keyfi

0
1458

1999 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük eğlence sitelerinden biri olan gamyun.net çevrimiçi oyunları ile kullanıcılarına kaliteli oyun keyfi yaşatıyor.

Yenilenen tasarımı ile kolay bir kullanıcı deneyimi sunan gamyun, üyelerinin paylaşımlarını da ön plana çıkarıyor. Üyelerinin gönderiler paylaşabilmesine ve blog yazabilmesine imkan veren site, oyun oynamanın yanında sosyal bir ortam da oluşturuyor. Kullanıcıların yorumlar, çevrimiçi ve çevrimdışı mesajlar ile etkileşim kurma imkanları da bulunmakta.

Gamyun.net Okey, Banko, 101,  Kastet, Batak, King, İhale, Satranç, Dama, Bilardo, 3 Top, Tavla, Briç, Kelime Oyunu ve Kelime Kule gibi birçok farklı farklı oyunu oynama imkanı sunuyor. Aktif binlerce gerçek oyuncu ile kaliteli ve zevkli bir oyun deneyimi yaşatıyor. Aynı zamanda en çok kazananlar listesi ile en iyi oyuncularını listeliyor.

Ücretsiz ve kolayca üye olabileceğiniz gamyun.net’te oyuncu ismi veya salon araması yaparak istediğiniz oyuna katılabilir veya binlerce üye ve yüzlerce salondan istediğinize katılarak oyun keyfi yaşayabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikSnapchat Lens Store özelliğini kapatıyor
Sonraki İçerikEn güzel Lefkoşa otelleri
1995 İzmir doğumlu. Karikatürü ve gezmeyi pek seven internet girişimcisi. Halen İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde öğrenci olup Büyük Altay taraftarıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here