Generali ile prestijiniz güvende olsun

0
293

Trafikte her an her şey olabilir. Hiç beklemedik bir zamanda, olmadık bir kaza ile karşılaşabilirsiniz.  Bu gibi durumlarda yardımımıza sigorta şirketleri koşuyor.  Ancak daha büyük bir kaza durumunda büyük maddi yükle ile karşılaşma ihtimaliniz de söz konusu. Bu gibi durumlarda yardımımıza prestij trafik sigortası koşuyor. 

Prestij trafik sigortası, araç kullanımı esnasında yaşanacak bir olayda bir kişinin yaralanmasına, ölümüne veya herhangi bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet verilmesi durumunda Karayolları Trafik Kanunu’na göre araç sahibinin hukuki sorumluluğunu, zorunlu sigorta limitlerine kadar karşılayan, yasal bir sigorta çeşididir.

Kasko fiyatları 2017 yılında da yüksek seviyelerde. Daha uygun fiyata zorunlu trafik sigortalarından faydalanmak için tercih edebileceğiniz bu yönteme ek olarak Cam Kurtaran Hizmeti ile aracınızın camlarını, Lastik Koruyan Teminat ile aracınızın lastiklerini düşük primlerle güvence altına alabilirsiniz. 

Generali Sigorta; Avrupa’nın en büyük üç firmasından birisi olmasının yanında, Türkiye’nin de ilk sigorta şirketi olma özelliği taşıyor.  Uzun yılların tecrübesinin yanında, Türkiye genelindeki 700’den fazla acentesi ile de geniş bir ağa sahip. 

Aracınızı güvence altına almak için siz de uygun sigorta tekliflerini alarak, kaliteli bir hizmetten yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here