Hotmail’e Veda Vakti Yaklaşıyor

0
1006

Microsoft’un 1997 yılında satın aldığı e-posta servisi Hotmail için artık son yaklaşıyor. Windows 8 ile birlikte birçok adım atan Microsoft, Mail servisini de tamamen yenilemek adına Outlook’u beta olarak kullanıma açmıştı. Hotmail’den Outlook’a geçiş süreci hala devam ederken önemli bir gelişme oldu. Microsoft bu gün Outlook’u beta aşamasından çıkarıp resmen hizmete sundu.

Kullanıma açılmasından çok kısa bir süre sonra büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan Outlook, yaklaşık 60 milyon kullanıcıya ulaştı. Hotmail’in yerini alması çok rahat olacak Outlook, hem @hotmail.com uzantılı maillere hizmet vermeye devam ederken, hem de @outlook.com uzantılı yeni maillere hizmet veriyor. Hotmail kullanıcıları Outlook.com’a bir kez giriş yaparak geçiş yapmış olacak.

Ve son olarak belirtmeliyim; Outlook hizmete açıldığı ilk günlerde merakımdan dolayı denemiştim. Ancak bir kez kullandıktan sonra bir daha Hotmail’e dönüş yapamıyorsunuz. Bu yüzden Outlook’u kullanmaya devam ettim. Gerçekten de Hotmail’e göre çok daha kullanışlı. Tüm maillerimde Outlook’u kullanıyorum ve sana tavsiye ediyorum çok sevgili okur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here