İzmir Konut Projeleri

0
1289

​İzmir’de yaşamak isteyenlere müjde! Yapılması planlanan yeni projeler ile İzmir’in birçok yerinden harika evlere sahip olma şansına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken ise Zingat.com üzerinden bu projelerde satılık veya kiralık olarak ilanı verilen evleri incelemek. 

En Yeni Projeler Burada

Şu an İzmir ilinde yeni oturuma açılmış veya çok kısa önce tamamlanmış çok sayıda proje bulunuyor. Semtlere göre ayırarak bu projeler arasından istediğinizi seçerek evler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer aklınızda bir proje ismi var ise bunu arama motoruna yazarak direk olarak sonuçlarınızı daraltabilir ve ev incelemenizi yapabilişiniz.

Farklı kategoriler arasından arama yapmak istiyorsanız Zingat.com bunu düşünerek projeleri farklı sınıflara ayırmış. Avm bulunan projeler şeklinde arama yapabildiğiniz gibi, apartman projeleri olarak da projeler arasında seçim yapabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra home Office bulunan, mega, rezidans, sporcu dostu, taşınmaya hazır, villa, yeşil bina sertifikalı ve çocuk dostu kategorileri de ilgilenenler için özel olarak hazırlanmış bir şekilde sitede sizleri bekliyor. 2013 yılından başlayarak 2021 yılı ve sonrasında kadar teslim tarihi verilmiş projeler arasından da filtreleme yaparak incelemeye alabiliyorsunuz. 

Tüm bunları bir kenara bırakıp sadece yaşamSkor’unuza göre arama yaparak size en çok uyan projeyi anında görüntüleyebiliyorsunuz. Oda sayılarını belirleyip, metrekaresini belirterek de aramalarınızı özelleştirebiliyorsunuz.

İzmir ilinde yer alan projelerde arama yaptığınızda aramalarınızı ister metrekaresine göre ister oda sayısına göre artan veya azalan şekilde sıralayabiliyorsunuz. Projelerin fotoğraflarını ve konumlarını da ayrıntılı olarak görmek istiyorsanız listeleme seçeneğinden galeriyi veya haritayı seçerek kolayca liste görünümünü değiştirebiliyorsunuz.

Proje sahiplerine de site üzerinden ulaşmanız mümkün. Projelerin tüm detayları Zingat.com içerisinde ayrıca veriliyor. Projelere ait fotoğraflar, haritada bulunduğu yer ve sokak görünümleri de dâhil olmak üzere birçok bilgi bulunuyor. Proje yapılmaya devam ediyorsa ne kadarının tamamlandığını, hangi firma tarafından yapıldığını, dairelerin büyüklüklerini teker teker öğrenebiliyorsunuz. Dilediğiniz takdirde proje sahiplerine mesaj veya telefon yolu ile site üzerinden de kolayca ulaşabiliyorsunuz. Beğendiğiniz bir proje var ise bunu favorilerinize eklemeniz yeterli. Daha sonra favorileriniz arasından seçim yaparak daha kolay bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here