Kıbrıs Otelleri ile Tatilin Keyfini Çıkarın!

0
722

Kıbrıs otelleri, Alanya otelleri, Bodrum otelleri, İzmir, Kuşadası, Çeşme, Kemer, Marmaris, Didim vb. aklınıza gelebilecek tüm yurt içi ve yurt dışı otellerin detaylarına bir tık ile ulaşabileceğiniz tatildukkani.com sayesinde yapabileceğiniz tüm rezervasyonlarınız her zaman en düşük fiyat garantisi sunmaktadır. Özellikle son yıllarda sıklıkla tercih edilen Kıbrıs otelleri hakkında dilediğiniz bilgiye erişebileceğiniz, otellerin konumları, oda özellikleri, konaklama konseptleri vb. her türlü önemli detaya ulaşabileceğiniz tatildukkani.com her zaman bir tık ötenizde… Yine Kıbrıs’tan söz etmişken muhteşem tarihi güzelliklerinden ve başkentinden de bahsetmeden geçmek olmaz diye düşünüyoruz. Lefkoşa Kıbrıs adasının başkenti ve bunun yanı sıra biraz önce de söz ettiğimiz gibi tüm tarihi güzelliklerine sahip harika bir şehirdir.

Lefkoşa Otelleri ise, yine Kıbrıs yarımadasının hem mimari hem de iş toplantıları ve konferansları gibi özel buluşmalarda önemli yere sahip oteller arasında bulunmaktadır. Bunun en önemli nedenlerinden biri de tabi ki Lefkoşa’nın başkent olması ve tüm iş ile ilgili ulaşılması gerekebilecek yerlere, devlet daireleri vb. yakın olmasıdır. Bunun dışında tabi ki tatil amacı ile de oldukça tercih edilen muhteşem otelleri de bulunan Lefkoşa şehri, son dönemlerin popüler konaklama merkezlerinden biridir. Lefkoşa otelleri denildiğinde akla ilk gelen ve oldukça ihtişamlı mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken otellerden biri olan Merit Lefkoşa Kıbrıs, son derece popüler bir tatil beldesidir.

Merit Lefkoşa Kıbrıs, isminden de anlaşıldığı gibi Lefkoşa’da konumlandırılmış bir tesis olup, ilk beş yıldızlı oteldir. Bunun dışında tarihimiz açısından oldukça anlamlı bir tarih olan 29 Ekim 2008 yılında kapılarını misafirlere açan Merit Lefkoşa Kıbrıs, son derece lüks ve elit bir tesistir. Çocuk misafirleri için de birbirinden özel alanlara sahip olan otel, her yaş gurubu için uygun ve özelliklidir. Tüm bunların yanı sıra casinosu ile de ünlü olan Merit Lefkoşa Kıbrıs, yine bu alanda da Osmanlı ve Bizans’ın mimarilerini sentezleyerek dizayn etmiştir. Eğer sizlerde henüz bu harika tesiste konaklamadıysanız ve en önemlisi Lefkoşa şehrini henüz gezip görmediyseniz mutlaka tatildukkani.com avantajlarını takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here