Prowmes Üretim Yönetimi Sistemi Hakkında

0
674

Prowmes, işletmenizde üretime direkt ya da doğrudan etkisi olan makineleri ve üretim planlarını takip eden bir sistemdir.  Üretim ve planlar hakkında detaylı büyük analiz ve raporları sunmakla beraber aynı zamanda gerçek zamanlı veriler üzerine de raporlama da yapan Prowmes, küçük ve orta ölçekli işletmeler için kullandıkları makinelerin üretim yönetimi ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiştir. 

Bulut yazılım teknolojisi ile çalışan üretim yönetim sistemi, online bir sistem olmakla beraber hem mobil cihazlardan hem de bilgisayarlar da kullanılabilmektedir. Dijital dünyanın kapılarını aralamayı çok daha kolay bir yöntemle sunan Prowmes, her an üretim raporlarına ulaşmayı ve eş zamanlı olarak birden fazla kişinin raporlara ulaşımını sağlıyor. Aynı zamanda üretim esnasında oluşabilecek herhangi bir aksaklık ile ilgili önceden raporlama yapabiliyor ve üretimde kullanılan makinelerin bakımı ile ilgili bilgilendiriyor.

Prowmes, küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) verimini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamakla beraber, sabit gelirleri de en az seviyeye indirebilecek bir sistemdir. Üretim esnasında kusurlu, hatalı ürünleri tespit eder ve işletmenin performans ölçümünü gerçekleştirir. Böylece işletme maliyetlerini kontrol altında tutar ve giderlerin azalmasında yardımcı olur.

Prowmes üretim takip sistemi en az 16 makineyi denetlemekle beraber, en çok makine sayısında sınırsız hizmet verebilmektedir. Tüm Prowmes üretim takip sistemi yazılımı sınırsız kullanıcı tarafından kontrol edilebilmekte ve raporlama yapılabilmektedir. 

İşletmelerin en üst seviyede performans alabilmeleri ve büyüyebilmeleri için geliştirilen sistem, her firmanın ihtiyacına göre özel tasarlanmış olup, işletmelerin büyüklük derecelerine göre de farklılık göstermektedir. 

Prowmes üretim takip sistemi yazılımı;

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin içinde üretim sırasında verileri bir arada toplayıp depolama alanında saklar. Kendi içinde bir kayıt deposu olduğu için kullanılan cihazda ekstra bir alan kaplamaz.

Üretim esnasında eş zamanlı olarak veri toplar ve kullanıcılara sunar.

Sadece üretim verilerini değil aynı zamanda, üretim ile alakalı tüm bilgileri depolar ve raporlama yapar.

Tanımlanan kullanıcı sayısına göre eş zamanlı görme ve analiz etme imkânı sağlar. İşletmeler kendi inisiyatifleri dâhilinde kullanıcı sayısını belirleyebilirler.

Prowmes üretim takip sistemi yazılımı ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here