Uber, 1 Kasım’da İstanbulluları Sandığa Ücretsiz Taşıyacak

1
928
An illustration picture shows the logo of car-sharing service app Uber on a smartphone next to the picture of an official German taxi sign in Frankfurt, September 15, 2014. A Frankfurt high court will hold a hearing on a recent lawsuit brought against Uberpop by Taxi Deutschland on Tuesday. San Francisco-based Uber, which allows users to summon taxi-like services on their smartphones, offers two main services, Uber, its classic low-cost, limousine pick-up service, and Uberpop, a newer ride-sharing service, which connects private drivers to passengers - an established practice in Germany that nonetheless operates in a legal grey area of rules governing commercial transportation. The company has faced regulatory scrutiny and court injunctions from its early days, even as it has expanded rapidly into roughly 150 cities around the world. REUTERS/Kai Pfaffenbach (GERMANY - Tags: BUSINESS EMPLOYMENT CRIME LAW TRANSPORT)

Sürücüleri ve yolcuları mobil cihazlar aracılığıyla bir araya getiren Uber, geçen seçimde olduğu gibi bu seçim de İstabulluları sandığa ücretsiz taşıyacak. Seçim günü UberTekne ve UberTaksi hariç tüm ürünlerde 50şer TL’ye kadar iki adet yolculuğu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacak. Ayrıca medikal taşımacılık firmasıyla yaptığı işbirliği ile hayata geçirdiği UberEngelsiz ile yaşlı ve engelli vatandaşları, özel olarak hazırlanmış tekerlekli sandalyeli araçlarında oy verecekleri sandıklara götürecek.

Uber-04

Bu kampanyadan yararlanabilmek isteyen mevcut kullanıcılar kampanya alanına “OYVERTURKIYE” kupon kodunu girerek indirimden faydalanabilecek. Yeni üye olacakların ise kayıt esnasında “OYVERTURKIYE”  kodunu kullanmaları gerekiyor.

Kampanya kodu: OYVERTURKIYE

Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı “1 Kasım’da Uber’le Oy Ver Türkiye” kampanyası ile ilgili olarak, “Uber olarak amacımız insanların hayatını kolaylaştıran, hızlı ve güvenli ulaşım alternatifleri sunmak. Seçim günü de İstanbulluları sandıklara ücretsiz taşıyarak oy verme işlemini kolaylaştırmak istiyoruz. Ayrıca UberENGELSİZ ile İstanbul’u herkes için daha ulaşılabilir kılarak engelleri birlikte aşmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

Uber, 7 Haziran seçimlerinde de 2400’den fazla vatandaşı sandıklarına ücretsiz olarak götürmüştü.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here